що за повідомлення

Автор Тема: що за повідомлення  (Прочитано 1586 раз)

Оффлайн гудзак сергей

• Новичок
що за повідомлення
« : 25 Май 2013, 16:51:55 »
що це зявилось в кожній новій темі , якщо заказати квадрик може завагітніти ? а я ж не знаю самка в мене чи самець куди дивитись під хвіст чи між коліс ?  :o

а якщо серйозно то що це ?

Оффлайн Menshead

• Создатель
  • Старожил
    • "ATV-Адреналин"
Re: що за повідомлення
« Ответ #1 : 25 Май 2013, 20:08:42 »
що це зявилось в кожній новій темі , якщо заказати квадрик може завагітніти ? а я ж не знаю самка в мене чи самець куди дивитись під хвіст чи між коліс ?  :o

Ты о чем?
Email: menshead@bigmir.net
Tel: 0964304519

Оффлайн гудзак сергей

• Новичок
« Ответ #2 : 25 Май 2013, 22:03:00 »

Ты о чем?

всьо вже пропали ,а в день майже в кожній темі було повідомлення, а то і по два однакові на англійській мові про лікування беспліддя у Британців , що реально нічто більше не бачив ? я ж сьогодні нічого цікавого не курив ! :laugh:

Оффлайн Menshead

• Создатель
  • Старожил
    • "ATV-Адреналин"
« Ответ #3 : 25 Май 2013, 22:15:30 »

Ты о чем?

всьо вже пропали ,а в день майже в кожній темі було повідомлення, а то і по два однакові на англійській мові про лікування беспліддя у Британців , що реально нічто більше не бачив ? я ж сьогодні нічого цікавого не курив ! :laugh:
Ну если все молчат значит только у тебя одного глюк ;D
Email: menshead@bigmir.net
Tel: 0964304519